6 wrz 09

Numer 38 – Zmiany, zmiany, zmiany…

Autor: Yarot | Kategoria: Licze ogólnie

Witajcie!


Piszę do Was te słowa ja – Yarot. Kto czytał newsy na forum ten wie, że od tego wydania, które właśnie macie przed oczami, zostałem opiekunem bloga. Kiedy Avenae zwrócił się do mnie z propozycją tej fuchy miałem mieszane uczucia. Raz, że to dodatkowe obciążenie, a dwa – w końcu to piecza nad całym blogiem a nie tylko jego częścią. Postanowiłem spróbować i mam nadzieję, że te moje wysiłki nie obniżą dotychczasowych lotów i będziecie usatysfakcjonowani. Nie chcę zmieniać dotychczasowej formuły i wszystkie elementy, które były – zostają. Z czasem oraz możliwościami będziemy wspólnie zmieniać to, co zmiany wymaga i dodawać to, co dodać należy. LIczę na współpracę z waszej strony – na teksty, przemyślenia, uwagi i pomysły. Wszystko się LIczy – od graczy dla graczy.

Chciałbym też nie zmieniać przeznaczenia bloga, którym od samego początku było pokazanie ludzi i forum przez pryzmat nie tylko grania czy moderowania. Kwestia sesji czy gier niech zostanie na forum – od tego jest. Tutaj pokażmy siebie, swoje przekonania i widzenie świata. W końcu gry i forum to część naszego życia – może być to mała cząstka a może i cały świat. To każdy z nas stanowi o sile i słabości forum. Poznając się zaczynamy się rozumieć. A to jest najważniejsze. Bo przecież X to nie tylko krasnolud rębajło, ale facet, który w tydzień zrobi kolczugę z małych, stalowych kółeczek. Nie wiedziałeś? To teraz będziesz wiedzieć :)  Jednym zdaniem – o nas dla nas.

Pierwszy mój wstępniak też już mam za sobą. Mam nadzieję, że nie ostatni. Zapraszam do lektury i do komentowania a także do współpracy. Wydanie, które macie przed sobą, powstało przy moim skromnym udziale i wojto16. To dobry początek. I oby tak dalej. Niech moc będzie z Wami. Zawsze.

Pages: 1 2 3 4 5

3 Responses to “Numer 38 – Zmiany, zmiany, zmiany…”

 1. Fabiano Says:

  No nareszcie ruszyło ponownie.
  Jest co czytać. ;)

 2. Kelly Says:

  Cieszę się, że Yarot podjął się tego trudnego zadania. Cieszę się, że Wojto16 zajmuje się rekrutacjami. Mam nadzieję, ż jeszcze ktoś do redakcji dołączy. Praktycznie cały numer warto pochwalić, nie tylko dlatego, że jest, ale także dlatego, że został dobrze przygotowany. Nawet wywiad, do którego niekiedy miewałem zastrzeżenia podoba mi się.

 3. Redone Says:

  Super, Yarot, spisałeś się, ale to było pewne :) Cieszę się, że blog jest w Twoich mackach, żaden inny śluz nie jest tak kleisty :D Ale też ponarzekam :P Bo brakuje mi czegoś bardzo przydatnego – odnośników. Jak widzę opis rekrutacji na przykład chciałabym móc od razu przejść do strony forum ;) To samo w Newsach, np. pod banerem konwentu.

Leave a Reply